шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.


ФОНД
PETRALANA - ПІДТРИМКА МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ

Фонд PETRALANА створений для того, щоб надавати допомогу і підтримку самим здатним молодим жителям Битома, перш за все, тим, хто проявляє спортивний талант. Однак допомога, заявлена ​​Фондом, буде також включати діяльність в галузі охорони здоров'я, освіти, підвищення активності і благодійності. Планується також оточити турботою тих, хто знаходиться в особливо важкій матеріальній або життєвої ситуації. 

Поява Фонду стало результатом виявлення багатьох проблем, з якими доводиться стикатися жителям Битома. Місто на собі відчуло негативні наслідки трансформації і різкого відходу від економічної монокультури, заснованої на гірській промисловості. Сьогодні, коли виникає таке підприємство, як PETRALANA SA, яке базує свою діяльність на інноваційних та останніх технологічних рішеннях, коли в районі з непростою долею Бобрек будується сучасний завод, з'являється велика ймовірність того, що з часом все зміниться на краще, в тому числі, стан та імідж Битома.   Однак у даний момент жителі Битома потребують реальної підтримки, щоб вирівняти свої шанси на розвиток в широкому розумінні.

Фонд PETRALANA - це відповідь на такі очікування.

Це абсолютно окремий вид діяльності власників заводу Petralana, які одночасно є ініціаторами створення Фонду. Компанія, повністю побудована на основі польського капіталу, за допомогою діяльності Фонду прагне реалізувати виклики корпоративної соціальної відповідальності.

Фонд PETRALANA допомагатиме особливо молоді, оскільки саме вони несуть в собі великий потенціал бажань і талантів. Потрібно тільки витягти їх назовні і дозволити їм розвиватися, щоб з часом молоде покоління жителів Битома стало елементом бренду цього міста і його новим, свіжим обличчям.

РОЗТАШУВАННЯ

Україна
Київ
вул. Козелецька 24

КОНТАКТИ

+38 067 505-70-93

Email: info@petralana.com.ua

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота та Неділя: по запиту