шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.


Метою компанії PETRALANA є створення бренду на базі найвищих стандартів якості. Йдеться про Інтегровану систему управління якістю у відповідність вимогами ISO 9001: 2008 та про Заводській контроль виробництва за системою 1 і по системі 3 на підставі відповідних стандартів PN-EN 13162: 2013-05 «Вироби для термоізоляції в будівництві. Вироби з мінеральної вати (МВ), вироблені заводським способом. Специфікація» і PN-EN 13172 «Вироби для термоізоляції - Оцінка відповідності». Отримання відповідних сертифікатів включає цілий ланцюжок дій - від виробництва до продажу.


ISO 9001 - це міжнародний стандарт для Системи управління якістю, що користується найбільшим визнанням в світі.

Компанія PETRALANA, увійшовши до числа організацій, що відповідають стандарту ISO 9001, досягла однієї зі своїх стратегічних цілей - відповідності вимогам і очікуванням Клієнтів. Завдяки політиці компанії, зосередженої на процесі виробництва, залучення працівників і дисципліни праці, ми поставляємо продути з кам'яної мінеральної вати найвищої якості. Для забезпечення найвищих стандартів, ми проводимо регулярні консультації з Клієнтами і строго вдосконалюємо наші процеси в Системі управління якістю.

Унікальні характеристики кам'яної вати, яку виробляє компанія PETRALANA, стали результатом постійної науково-дослідної та дослідно-конструкторської роботи і постійного вдосконалення технології виробництва.
Отримання сертифікату ISO 9001 свідчить про те, що завод з виробництва кам'яної вати PETRALANA - це синонім турботи про забезпечення належного і повторюваного рівня якості.

 

РОЗТАШУВАННЯ

Україна
Київ
вул. Козелецька 24

КОНТАКТИ

+38 067 505-70-93

Email: info@petralana.com.ua

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота та Неділя: по запиту