шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.


ОПИС ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

Основною сировиною для виробництва панелей з кам'яної мінеральної вати є базальт і габро, і саме ці лужні литі гірські породи після плавлення в шахтної печі перетворюються в гарячу лаву, температура якої досягає 1500 градусів Цельсія. Лава в рідкій формі подається на обертові зі швидкістю в кілька тисяч обертів т.зв. диски, на яких вона перетворюється в натуральне волокно, утворюючи в формувальної камері рідкий килим. Сформований матеріал збагачується сполучними і гідрофобними речовинами, пізніше забезпечують панелі чудову стійкість до вбирання вологи з повітря, завдяки чому виріб стає найвищої якості; даний процес також забезпечує прекрасну адгезію з клеєм та іншими розчинами, призначеними для вбудовування майбутнього продукту. Транспортний конвеєр подає шарами нанесене волокно в пристрій, в якому відбувається хвиляподібне утворення волокон відповідно до типу виробу. На наступному кроці сформований "килим" з вати потрапляє в камеру полімеризації, в якій тверднуть сполучні речовини, надаючи панелі потрібну товщину. Цей процес також відбувається при підвищеній температурі, але не такою високою, як процес плавлення; дана температура ніколи не перевищує 300 градусів Цельсія. Після виходу з камери виріб охолоджується до температури оточення, а потім розрізається на потрібні розміри по довжині і ширині. Продукти потрапляють на штабелеукладальник, де вони укладаються в збірні упаковки і обмотуються плівкою. Збірна палета упаковується в плівковий рукав, що дозволяє зберігати продукт поза приміщеннями. Завдяки новітній технологічній лінії вироби PETRALANA досягають найвищих параметрів, відповідаючи найсуворішим європейським і світовим стандартам.


ЯК МИ СТВОРЮЄМО ПАНЕЛІ ІЗ КАМ'ЯНОЇ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ?

Сировина
Основною сировиною для виробництва панелей з кам'яної мінеральної вати є базальт і габро. Це лужні литі гірські породи, які після плавлення в шахтної печі перетворюються в гарячу лаву. Її температура досягає 1500 градусів Цельсія.

Натуральне кам'яне волокно
Лава в рідкій формі подається на обертові зі швидкістю в кілька тисяч обертів т.зв. диски, на яких вона перетворюється в натуральне волокно, утворюючи в формувальної камері рідкий килим. Він збагачується сполучними і гідрофобними речовинами, які пізніше забезпечують панелі чудову стійкість до вбирання вологи з повітря.

Чудова адгезія
Даний процес також забезпечує виробу прекрасну адгезію з клеєм та іншими розчинами, призначеними для вбудовування майбутнього продукту.

Різні види мінеральної вати
Транспортний конвеєр подає шарами нанесене волокно в пристрій, в якому відбувається хвиляподібне утворення волокон відповідно до типу виробу.

Потрібна товщина матеріалу
Сформований "килим" з вати потрапляє в камеру полімеризації, в якій тверднуть сполучні речовини, надаючи панелі потрібну товщину. Цей процес також відбувається при підвищеній температурі, яка все ж ніколи не перевищує 300 градусів Цельсія.

Продукт за розміром
Після виходу з камери виріб охолоджується до температури оточення, а потім розрізається на потрібні розміри по довжині і ширині.

Упаковка
Продукти потрапляють на штабелеукладальник, де вони укладаються в збірні упаковки і обмотуються плівкою. Збірна палета упаковується в плівковий рукав, що дозволяє зберігати продукт поза приміщеннями. У такому вигляді мінеральна кам'яна вата потрапляє до замовника.

РОЗТАШУВАННЯ

Україна
Київ
вул. Козелецька 24

КОНТАКТИ

+38 067 505-70-93

Email: info@petralana.com.ua

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця: 9.00 - 18.00
Субота та Неділя: по запиту